TELSİZ PIP10 DECT DİJİTAL BEBEK
TELSİZ PIP10 DECT DİJİTAL BEBEK
TELSİZ PIP10 DECT DİJİTAL BEBEK
TELSİZ PIP10 DECT DİJİTAL BEBEK
TELSİZ PIP10 DECT DİJİTAL BEBEK
TELSİZ PIP10 DECT DİJİTAL BEBEK
TELSİZ PIP10 DECT DİJİTAL BEBEK

TELSİZ PIP10 DECT DİJİTAL BEBEK

Marka : MOTOROLA
Fiyat : ₺2.049,90(KDV Dahil)
:

 

Motorola Pıp10 Dect Dijital Bebek Telsizi

Motorola Pıp10 Dijital Bebek Telsizi, Dect (Dijital Güçlendirilmiş Kablosuz Haberleşme) Teknolojisini Kullanarak Wi-Fi Ağınızı Meşgul Etmeden Bebeğinizle Bağlantıda Kalmanızı Sağlar. Yüksek Hassasiyetli Mikrofonu Ve Kristal Netliğindeki Sesi Sayesinde 300 Metre Etkili Menzil İçerisinde Bebeğinizle Sürekli İletişim Halinde Olursunuz.

 

Özellikler;

 

Dect (Dijital Güçlendirilmiş Kablosuz Haberleşme) Teknolojisi

Gizli Ve Güvenli Bağlantı

300 Metre Etkili Menzil

Menzil Dışı Uyarısı

Yüksek Hassasiyetli Mikrofon

Kristal Netliğinde Ses

Ses Kontrolü (Ebeveyn Ünitesi)

Elektrikle Ya Da Pille Çalışma Opsiyonu (Ebeveyn Ünitesi)

Düşük Pil Uyarısı

Ses Kapalı Led Uyarı Işığı

 

Dect (Dijital Güçlendirilmiş Kablosuz Haberleşme) Teknolojisi: Motorola Pıp10 Bebek Telsizi, Dect Teknolojisini Kullandığı Gizli Ve Güvenli Bağlantısıyla Wi-Fi Ağınızı Meşgul Etmeden Bebeğinizin Sesini Net Bir Şekilde Duymanızı Sağlar.

Geniş Menzilli Kapsama Alanı: 300 Metre Etkili Menzili Sayesinde Evinizin Herhangi Bir Yerinden Bebeğinizin Sesini Sanki Aynı Odadaymışçasına Net Bir Şekilde Duyabilirsiniz. Menzil Dışına Çıkma Durumunda İse Uyarı Işığı Ve Sesi Sayesinde Haberdar Olursunuz. Böylece Evinizde İş Yaparken Ya Da Dinlenirken Bile Bebeğinizle Sürekli Bağlantıda Kalırsınız.

Ses Özellikleri: Ebeveyn Ünitesindeki Ses Ayarıyla Bebeğinizi En Rahat Duyabileceğiniz Ses Seviyesini Belirleyebilirsiniz. İçerdiği Yüksek Hassasiyetli Mikrofon, Bebeğiniz Ses Çıkarmaya Başladığı Anda Onu Duymanızı Sağlar. Tam Sessizlik Durumunda Yanan Led Işığı Sayesinde De Sesin Kapalı Olduğundan Haberdar Olursunuz.

Ebeveyn Ünitesi Kullanım Seçenekleri: Evinizin İçerisinde Hareket Halindeyken De Bebeğinizin Sesini Rahatça Duyabilmeniz İçin Ebeveyn Ünitesini Pille Çalıştırıp Yanınızda Taşıyabilirsiniz. Dilerseniz Ürünle Birlikte Verilen Adaptörle Sabit Bir Konumda Da Kullanabilirsiniz.

Led Işık Görstergeleri: Ebeveyn Ünitesi Cihazınızın Açık Olup Olmadığını Gösteren Uyarı Işığına Sahiptir. Bununla Birlikte Menzil Dışı İkaz Göstergesi Ve Ses Kapalı Uyarı Işığı Sayesinde Bebeğinizle Bağlantıda Olup Olmadığınızı Her An Fark Edebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR