Saklama Kutulu Desenli Ort. Silikon Emzik 0Ay Kaplan Mmj3428
Saklama Kutulu Desenli Ort. Silikon Emzik 0Ay Kaplan Mmj3428
Saklama Kutulu Desenli Ort. Silikon Emzik 0Ay Kaplan Mmj3428
Saklama Kutulu Desenli Ort. Silikon Emzik 0Ay Kaplan Mmj3428

Mamajoo Tekli Desenli Emzik & Renkli Saklama Kutusu 0 ay+/Ekru Kaplan

Marka : Mamajoo

Mamajoo Silikon Ortodontik Desenli Emzik & Saklama Kutusu


Hitap Ettiği Yaş Aralığı: 0-24 ay

Özellikleri:

Tüm mamajoo ürünlerinin üretiminde bebek sağlığı ön planda tutularak  Avrupa Birliği Standartlarına ve gıdaya uygun ürünler. ISO 9001 belgeli, en son teknoloji kullanılan üretim tesislerimizde en yüksek kalitede BPA içermeyen hammaddeler kullanılarak üretilmektedir.

Ortodontik (damaklı) formda üretilen mamajoo Emzikler; bebeklerin diş ve damak gelişimine uygun şekilde tasarlanmış olup, emzik kalkanındaki geniş hava delikleri salya birikimini önleyerek hava dolaşımını sağlar ve bebeklerin hassas ciltlerinin tahriş olması riskini azaltır.
mamajoo Ortodontik Desenli Emzikleri, aynı renklerde ürün saklama kutusu ile birlikte ambalajlanmıştır ve böylece hem tüketicilerimize ekonomik ve kullanıcı dostu bir ürün daha sunmuş hem de atılan değil çevre dostu bir ambalaj çözümü bulunmuştur. Ürün ambalajında bulunan saklama kutusu da mamajoo Ortodontik Emzikler gibi kaynatılarak veya mamajoo sterilizörleri ile steril edilebilir ve emzikleri hijyenik olarak saklamak üzere tekrar kullanılabilir.

Fonksiyonları:

 

mamajoo Emzikler, yüksek kaliteli şeffaf, tatsız ve kokusuz silikondan üretilmiştir. Her yaş grubu için ideal yumuşaklıkta ve pürüzsüz olup kolay temizlenir.
Tüm mamajoo ürünleri gibi mamajoo Emzikler Bisfenol-A içermez. mamajoo emziklerinin silikon ucunun ortodontik (damaklı) formu bebeklerin diş ve damak gelişimine uygun tasarlanmıştır.

 

Emzik kalkanındaki geniş hava delikleri salya birikimini önleyecek, hava dolaşımını sağlayacak ve cilt tahriş riskini azaltacak şekilde tasarlanmıştır.
Emzikte bulunan tutma güvenlik halkası gerektiğinde emziği ağızdan çıkarmak için tutmak ve taşımak içindir.
mamajoo emziklerinin ambalajında bulunan ürün saklama kutusu steril edilerek defalarca kullanılabilir ve emzikleri hijyenik olarak saklamanızı sağlar.
mamajoo emziklerinin ambalajında bulunan emzik saklama kutusu desenli emziklerle aynı renkte tasarlanmıştır.
mamajoo Emzikler, farklı boy ve renk seçenekleriyle 0-24 ay bebeklerin gelişimine ve ağız yapısına uygun 3 ay grubunda sunulur.

 

Uygun Olduğu Avrupa Standardı: TS 4270 / EN 1400

 

Paket içeriği: 

1 x mamajoo Desenli Ortodontik Silikon Emzik

1 x mamajoo  Emzik Saklama Kutusu

 

Temizlenme:  

 

Bulaşık makinesinde yıkanabilir ve 5 dakika kaynatarak veya mamajoo sterilizatörleri ile steril edilebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR